Švabinský Max (Kroměříž 1873 - 1962 Praha)
Státní diplom, signováno a datováno ve štočku vpravo dole M. Švabinský 1925, signováno a datováno vpravo dole tužkou s věnováním Panu řediteli Methodu Kalábovi 20/2 929 M. Švabinský, dřevoryt/papír, 57 x 42,5 cm, formát listu 97,5 x 63 cm, list byl v minulosti přeložen na dvě části, sklo, rám (Šm)
Diplom byl vytvořen na objednávku Ministerstva školství a osvěty v roce 1925
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |